RMS ekspresbusos biļetes varēs iegādāties pie vadītāja arī par skaidru naudu

30.06.2020

No rītdienas, 1.jūlija SIA “Rīgas mikroautobusu satiksme” (RMS) pasažieri varēs biļetes iegādāties ekspresbusos arī pie vadītāja par skaidru naudu. Šis pakalpojums tika pārtraukts brīdī, kad valstī tika izsludināta ārkārtas situācija un virkne citu ierobežojumu COVID 19 izplatības ierobežošanai.

Ņemot vērā pasažieru lielo pieprasījumu – iespēju iegādāties biļeti arī pie ekspresbusa vadītāja par skaidru naudu, RMS no rītdienas atsāks sniegt šādu pakalpojumu, domājot par pasažieru ērtībām paaugstināta servisa maršrutos. Vienlaikus atgādinām pasažieriem, ka biļete pie vadītāja maksā 2 eiro, ar e-talonu – 1.15 eiro. Tāpat aicinām pasažierus pirms iekāpšanas jau sagatavot naudu pēc iespējas precīzāk, lai lieki nekavētu laiku un drūzmēšanos.

Rūpējoties par pasažieru un arī savu darbinieku drošību un veselību, RMS ekspresbusu vadītāju darba zonu ir pilnībā nodalījis no ekspresbusa salona. 

Informācija par SIA “Rīgas mikroautobusu satiksme”

SIA “Rīgas mikroautobusu satiksme” (RMS) dibināta 2012. gada 24. oktobrī, un uzņēmums ietilpst “B-Bus” grupā, kurš 2019. gadā ar 505 autobusiem apkalpoja 40 milj. pasažieru 165 maršrutos, nodarbinot 1225 darbiniekus, no kuriem 912 ir transportlīdzekļu vadītāji. RMS nodrošina pasažieru pārvadājumus Rīgas pilsētā 18 dienas maršrutos ar jauniem, mūsdienīgi aprīkotiem un komfortabliem ekspresbusiem.

Mūsu partneri

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Rekvizīti

Pilnsabiedrība “Rīgas Mikroautobusu Satiksme”

Tālrunis: +371 67 294 888

E-pasts: info@rigasmikroautobusi.lv

Viskaļu iela 13, Rīga, LV-1026

Reģ. Nr. 50103599811

Twitter: https://twitter.com/Mikroautobusi

Facebook: https://www.facebook.com/Rigasmikroautobususatiksme