No 2. marta RMS minibusu un ekspresbusu maršrutos būs izmaiņas kustības sarakstos

26.02.2019

Pilnsabiedrība “Rīgas mikroautobusu satiksme” (RMS), rūpējoties par pasažieru ērtībām un sabiedriskā transporta pakalpojuma pieejamību, no 2. marta veiks izmaiņas vairākos minibusu un ekspresbusu maršrutos.

204. maršruta “Centrs – Jugla” ņemot vērā, ka darba dienās liela daļa pasažieru ir vairākkārt ierosinājuši pēdējo reisu no centra izpildīt vēlāk, līdz ar to no 2. marta šī maršruta minibuss no centra virzienā uz Juglu izbrauks plkst. 21:10 (šobrīd 20:00). Dienas vidū, kad pasažieru ir mazāk, kustības intervāls tiks palielināts no 20 minūtēm līdz 25-30.

Savukārt 206. maršrutā “Autoosta – Mežciems” minibusu skaits un reisu skaits paliks līdzšinējā apjomā, lai nodrošinātu vienmērīgāku minibusu kustības intervālus, mainīsies kustības saraksts darba dienās.

209. maršruts “Purvciems – Rumbula” darba dienās un sestdienas kustības saraksts nemainīsies, izņemot dienas vidu, lai nodrošinātu pasažieriem iespēju nokļūt vienā vai otrā virzienā pa dienas vidu, kad nekursē 49. maršruta autobuss. Svētdienās minibusi kursēs ar lielāku intervālu, kā arī samazināsies reisu skaits.

214. maršrutā “Centrālā stacija – Dreiliņi” pa dienas vidu minibusi kursēs biežāk – ar mazāku intervālu, izmaiņas skars darba dienu kustības sarakstu, taču kopējais reisu skaits un minibusu skaits paliks līdzšinējā apjomā.

233. maršruts “Centrs – Ziepniekkalns” tiks mainīti reisi darba dienās, lai minibusi kursētu, ņemot vērā pasažieru pārvietošanās paradumus.

238. maršruts “Imanta – Pļavnieki” izmaiņas būs gan darba dienu, gan brīvdienu sarakstos. Maršrutā tiks samazināts reisu un minibusu skaits.

241. maršruts “Centrālā stacija – Lidosta” tiks mainīts kustības saraksts darba dienām.

263. maršruts “Mežciems – Šampēteris”, lai piedāvātu pasažieriem ērtākos laikos minibusu satiksmi, tiks mainīti kustības saraksti no plkst. 07:00 – 10:00 rītā un no plkst. 17:00 – 19:00, mainot reisu laikus. Kopumā minibusu un reisu skaits darba dienās un brīvdienās netiks mainīts.

Izmaiņas ekspresbusu maršrutos

322. maršruts “Centrālā stacija – Lidosta” Darba dienās minibusi kursēs bez izmaiņām, savukārt  brīvdienu sarakstā būs nelielas izmaiņas pēc plkst. 20:30, lai pasažieriem, kuri izmanto lidostas pakalpojumus, nodrošinātu nokļūšanu uz pilsētas centru vēlajās vakara stundās.

336. maršruts “Baznīcas iela – Zolitūde” minibusu skaits un reisu skaits nemainīsies, nelielas izmaiņas tiks veiktas atsevišķos reisos, lai nodrošinātu vienmērīgu intervālu starp minibusu kursēšanas grafikiem. Plašāka informācija ir pieejama interneta vietnē www.rigasmikroautobusi.lv. Maršrutu ērtākai plānošanai var izmantot GooglePlay pieejamo aplikāciju – Rīgas mikroautobusu satiksme.

Mūsu partneri

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Rekvizīti

Pilnsabiedrība “Rīgas Mikroautobusu Satiksme”

Tālrunis: +371 67 294 888

E-pasts: info@rigasmikroautobusi.lv

Viskaļu iela 13, Rīga, LV-1026

Reģ. Nr. 50103599811

Twitter: https://twitter.com/Mikroautobusi

Facebook: https://www.facebook.com/Rigasmikroautobususatiksme